Hotel ORAVA*** by Holiday Park Orava

Informácie o zariadení

Hotel Orava*** by Holiday Park Orava sa nachádza v turisticky atraktívnej oblasti dolnej Oravy, ktorá poskytuje široké možnosti rekreácie, turistiky a športu. Ubytovať sa môžete v novo zrekonštruovaných hotelových izbách, bungalovoch a apartmánoch Garden.

Hotelová časť Vám ponúkne skutočný  komfort a pohodlie. Kapacita ubytovacích priestorov horského hotela je 32 pevných lôžok a 17 prístenlkov v 15 dvojlôžkových izbách a 1 apartmáne. Izby sú štandardne vybavené vlastným sociálnym zariadením s rohovou vaňou alebo sprchovým kútom, satelitným TV, rádiobudíkom, telefónom, trezorom, chladničkou a Wi-Fi pripojením na internet.

Bungalovy dodávajú rezortu krásnu horskú atmosféru a disponujú celkovým počtom 48 pevných lôžok v 8 bungalovoch a možnosťou 16 prísteliek. Každý bungalov pozostáva z troch dvojlôžkových spální, kúpeľne s WC, umývadlom a sprchovým kútom, zo spoločenskej miestnosti s kuchynským kútom, satelitným TV a Wi-Fi pripojením na internet.

Apartmány Garden predstavujú 4 samostatné apartmány o rozlohe 60m2 s celkovým počtom 16 lôžok a 8 prísteliek. Každý apartmán pozostáva z 2 dvojlôžkových izieb, jednej spoločenskej miestnosti s TV a s kuchynským kútom každý apartmán disponuje vlastným sprchovacím kútom, WC toaletou, umývadlom a Wi-Fi pripojením na internet.

V hoteli je k dispozícii:

  • Reštaurácia Orava
  • Caffé Bar Panorama
  • Salónik Orava Lounge
  • Scena Arcadia
  • VIP Club
  • Lobby Bar
  • Terasa
  • Altánok
  • Monitorované parkovisko

Súčasťou Hotela Orava*** by Holiday Park Orava je telocvičňa, ktorú môžete využívať na rôzne športové aktivity ako napr. basketbal, volejbal, stolný tenis či bedminton. Exteriér areálu poskytuje široké možnosti rekreácie, turistiky a športu. V areáli sa nachádza futbalové, basketbalové, volejbalové a petangové ihrisko ako aj tenisový kurt. Ak preferujete cykloturistiku alebo nenáročné prechádzky v prírode, naskytá sa Vám hneď niekoľko možností priamo v okolí hotela. V zimnom období si prídu na svoje i milovníci bežeckého lyžovania alebo lyžovačky na neďalekých lyžiarskych strediskách.

Holiday Park Orava sa nachádza v prímestskej časti Dolného Kubína - Srňacie, ktoré je vzdialené 12 km od lyžiarského strediska SKI Park Kubínska Hoľa.

Pre lyžiarov aj nelyžiarov, ktorí majú záujem o odvoz na okolité lyžiarske strediská ponúkame náš hotelový SKI BUS.

Kontaktné údaje

hotelorava@hotelorava.sk

+421 43 5302 100

http://www.hotelorava.sk


Galéria

Nezáväzná rezervácia

Informácie o dĺžke pobytu
Vyberte dátum vášho príchodu
Vyberte dátum vášho odchodu
Informácie o počte osôb
Vyberte počet osôb
Kontaktné údaje